Dziwne zwyczaje kulinarne na całym świecie.

0

Każdy kraj ma własne zasady dotyczące serwowania jedzenia i dobrze jest poinformować się o tym przed zdrowie podróżą, aby gospodarze nie uznali Cię za niegrzecznego. Chiny Nie kończenie jedzenia z Przepisy kulinarne talerza jest w naszej kulturze niemal świętokradztwem. Wszyscy zmuszamy nasze dzieci do zjadania wszystkiego, a jeśli zostaniemy gdzieś zaproszeni i zostawimy talerz w niedzielę, jesteśmy uważani za lekceważących.

Ivka w kuchni W Chinach jest zdrowie odwrotnie.

Jeśli zaczniesz czyścić talerz Ivka w kuchni chlebem, to znak, że nadal jesteś głodny, a gospodarz nie dał ci wystarczającej ilości jedzenia. Również w Chinach, jeśli podaje się całą rybę, kurczaka lub inne zwierzę, na zdrowie znak szacunku musi stać twarzą do najstarszej osoby przy stole. Indie Powiedzenie „dziękuję” po obiedzie to niemal odruchowy gest. Jeśli jesteś w Indiach, porzuć sposoby, których nauczyłeś się w domu! Gospodarz będzie obrażony. Wyjaśnienie wydaje się logiczne.

Jeśli jesteś wśród przyjaciół i Przepisy kulinarne rodziny i dziękujesz im, sugerujesz, że nie jesteś z nimi tak blisko i myślisz, że Ivka w kuchni wyświadczyli ci przysługę, na którą czujesz się zobowiązany wrócić pewnego dnia. Ivka w kuchni W Chinach jest zdrowie odwrotnie.

Na Węgrzech nie jest właściwe strzyżenie okularów za każdym razem, gdy mówisz „powodzenia!”.

To ograniczenie ma głębokie korzenie. Kiedy rząd austriacki przejął kontrolę nad Węgrami, publicznie świętował, w bardzo hałaśliwy sposób, egzekucję węgierskich rebeliantów. Zderzenie okularów było jednym z gestów, który wciąż przypomina Węgrom czarny epizod w ich historii.

Jeśli jesteś w Hiszpanii i szukasz dobrej restauracji do jedzenia, spójrz na ilość serwetek i resztek jedzenia na podłodze, według Ivka w kuchni La Tortuga Viajera.

Im więcej bałaganu, tym lepsze miejsce. Jednak hiszpański Sabores twierdzi, że nie wszystkie restauracje mają tę samą logikę, dlatego przed podjęciem decyzji najlepiej przeczytać recenzje. Tajlandia Przy stole w Tajlandii Ivka w kuchni dostaniesz paluszki do makaronu oraz łyżkę i widelec do pozostałych dań.

Widelec zdrowie powinien Przepisy kulinarne znajdować się w lewej ręce, a łyżka w prawej, ale nie należy go używać do jedzenia. Jego rolą jest przełożenie na łyżkę potrawy z talerza lub pokrojenie dużych kawałków. W każdym razie widelec nie powinien sięgać do ust. Jeśli wychodzisz na obiad do Tajlandii, nie możesz składać zamówień, chyba że jesteś najstarszą osobą przy stole. Kelner nie będzie cię nawet uważał inaczej.

W jordańskiej kulturze beduińskiej zdrowie podawanie kawy to skomplikowany i rozbudowany rytuał, w którym obowiązują liczne Przepisy kulinarne zasady.

Filiżanka kawy kończyła wojny, aranżowała zdrowie małżeństwa lub pomagała rozwiązywać spory. Kobiety i mężczyźni siedzą osobno i obserwują gospodarza kawy. Gospodarz jest również pierwszą osobą, która próbuje spróbować, aby upewnić się, że jest dobra. Następnie każdy gość otrzymuje niewielką ilość kawy w filiżance, którą następnie uzupełnia. Obsługa jest wykonywana od Ivka w kuchni prawej do lewej i możesz poprosić o uzupełnienie kubka tylko 3 razy. Każdemu z nich odpowiada symbol: dusza, miecz i gość.

Musisz jednak wypić co najmniej jedną filiżankę, w przeciwnym razie zostaniesz uznany za niegrzecznego. Rosja Nie jest tajemnicą, że Rosjanie lubią pić wódkę. Problem polega na tym, że nie ma na to Przepisy kulinarne odpowiedniego czasu, a odmowa jest uważana za niegrzeczną. Więc lepiej znosić zawroty głowy, niż mówić, że nie chcesz. Włochy Włosi lubią kawę i dlatego mają wiele zasad.

W jordańskiej kulturze beduińskiej zdrowie podawanie kawy to skomplikowany i rozbudowany rytuał, w którym obowiązują liczne Przepisy kulinarne zasady.

Ivka w kuchni Po godzinie 11:00 nie musisz dodawać mleka do kawy. Dlatego nie pijesz nawet cappuccino po południu. Wyjaśnienie jest takie, że mleko negatywnie wpływa na trawienie i dlatego należy je pić Przepisy kulinarne tylko rano.

Przepisy kulinarne 4 najdziwniejsze włoskie dania, których powinni spróbować tylko najodważniejsi.

Kuchnia włoska jest znana i ceniona na całym świecie ze względu na doskonałe produkty, różnorodność i tradycję kulinarną. Może nie wszyscy wiedzą jednak, że prawdziwe ciekawostki kulinarne kryją się na całym półwyspie włoskim.

Z północy na południe znajdujemy ciekawe dania o dziwnych nazwach, aw niektórych przypadkach potrawy, które wymagają zdrowie pewnej odwagi. Przygotuj się na ciekawą i niecodzienną kulinarną podróż, na którą składają się specjały, które opowiadają historię kraju, który je produkuje oraz ludzi, którzy od pokoleń przekazują konkretne przepisy i techniki gotowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj