czwartek, 5 kwietnia 2018

Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM ONE STOPO zaletach świeżo wyciskanych soków nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Picie świeżo wyciskanych soków to dobry sposób, aby zwiększyć spożycie warzyw i owoców oraz dostarczyć cennych składników odżywczych. świeżo wyciskane soki powinny być istotnym elementem naszej codziennej diety ponieważ witaminy, minerały i enzymy są znacznie lepiej i szybciej wchłaniane niż z jedzonych w tradycyjny sposób owoców i warzyw. Regularne picie wyciskanych soków poprawia samopoczucie, zwiększa energię a także pozytywnie wpływa na stan cery.

Na rynku jest ogromna ilość wyciskarek wolnoobrotowych, które różnią się wyglądem, użytymi rozwiązaniami technicznymi i ceną. Aby ułatwić Wam nieco wybór, zaprezentuję rewolucyjną wolnoobrotową wyciskarkę Hurom ONE STOP. Posiada najlepsze cechy poprzednich modeli Alpha i Alpha Plus - najwyższa jakość wykonania, jakość soku oraz wydajność.
W Hurom ONE STOP na szczególną uwagę zasługuje misa, na której umieszczono pojemnik na owoce zaprojektowany na kształt dzbanka. Zaletą takiego rozwiania jest największy na rynku otwór wlotowy wynoszący aż 12 cm. Dzięki temu wystarczy, że załadujemy do misy warzywa i owoce i czekamy aż resztą zajmie się wyciskarka Hurom One Stop. Ponieważ nie musimy stać przy wyciskarce i wkładać po jednym kawałku owoców i warzyw, możemy w tym czasie zająć się czymś innym lub po prostu odpoczywać. To niesamowita wygoda i oszczędność czasu - sok praktycznie sam się robi.
Istotne jest także to, że wewnątrz pojemnika znajduje się rozdrabniacz, więc wszystkie włożone do niego składniki są przed wyciskaniem odpowiedniej wielkości, co zasadniczo skraca czas na przygotowanie soku.

Hurom szczyci się wieloma prestiżowymi nagrodami w zakresie designu. One Stop cieszy oko swoim pięknym i eleganckim wyglądem, wykonaniem z dużą dbałością o detale oraz zachwycającą linią. Niewątpliwie będzie ozdobą każdej kuchni. wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop jest dostępna w czterech kolorach podkreślających wyjątkowy wygląd urządzenia. Do wyboru mamy wyciskarkę w kolorze platynowym, niebieskim, różowego złota lub czerwonym.

Wszystkie elementy wyciskarki zostały ułożone pionowo, w jednej linii. Dzięki temu urządzenie zajmuje znacznie mniej miejsca w kuchni oraz jest szczególnie funkcjonalne i wygodne.

Kolejną zaletą wyciskarki Hurom ONE STOP jest proste i szybkie czyszczenie. Głównie z powodu demontażu, który jest szalenie łatwy. Dzięki niemu możesz dokładnie umyć i wyczyścić każdy zakamarek urządzenia. Również wewnętrzna zębatka jest łatwa do wyjmowania i dzięki temu masz możliwość jeszcze skuteczniej wyczyścić wyciskarkę. Również ponowny montaż jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Konstrukcja została maksymalnie uproszczona, aby montaż nie sprawiał żadnych trudności i był całkowicie intuicyjny. Uproszczono mocowanie wałka ślimakowego, a dzięki temu wystarczy go nałożyć pod dowolnym kątem i docisnąć, by sam wskoczył na odpowiednie miejsce. Ponadto, zastosowany w tym modelu urządzenia praktyczny uchwyt, daje możliwość łatwego przenoszenia elementów wyciskarki.1 komentarz:

  1. Uwielbiam soki z wyciskarki,wprawdzie mam inny model,ale efekt pewnie jest podobny:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i za każdy komentarz!